Śląska Organizacja Szkoleniowa.

Regionalny lider w organizacji profesjonalnych szkoleń i warsztatów!

Śląska Organizacja Szkoleniowa organizuje szkolenia, kursy i konferencje w oparciu o doświadczenie, wiedzę i praktyczne umiejętności kilkunastu trenerów stanowiących zaplecze merytoryczne organizacji. Śląska Organizacja Szkoleniowa to także pomysłodawca i organizator oraz promotor lub współorganizator licznych konferencji oraz kongresów i seminariów w różnej tematyce.

Bogaty zakres szkoleń w Katowicach i całym regionie.

Oferujemy bogaty zakres szkoleń otwartych i dedykowanych/zamkniętych w Katowicach dla firm z województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego. Szkolimy z wykorzystaniem najnowszych metod i narzędzi edukacyjnych. Zapewniamy najwyższy w regionie poziom usług szkoleniowych oraz gwarancje zdobycia wysokich kwalifikacji praktycznych i najbardziej aktualnej wiedzy teoretycznej w danych obszarach.

Szkolenia w wielu dziedzinach i dla wielu grup.

Realizujemy szkolenia i kursy z marketingu, sprzedaży, zarządzania zespołem, integracji, efektywności, autoprezentacji, motywacji, gastronomii oraz obowiązujących i aktualizowanych zmian w prawie na wielu płaszczyznach.

Projekty szkoleniowe kierujemy do przedstawicieli mikro, małych i średnich firm, dużych przedsiębiorstw i międzynarodowych korporacji. Uczestnikami szkoleń i warsztatów są także pracownicy i przedstawiciele różnego szczebla samorządów lokalnych, organizacji, stowarzyszeń oraz urzędów i spółek.

Eksperci – Trenerzy bez kompromisów.

Trenerzy projektujący oraz prowadzący szkolenia Śląskiej Organizacji Szkoleniowej to eksperci najwyższej klasy w swoich dziedzinach. Zdecydowana większość szkoleniowców posiada bardzo bogate wykształcenie w przedmiotowym zakresie zdobywane na uczelniach w kraju i za granicą. Jednocześnie trenerzy to bardzo często praktycy w swoich dziedzinach, co sprawia że zakres przekazywanej wiedzy teoretycznej i praktycznej jest zawsze dopasowany do aktualnych wymagań rynku i aktualnej sytuacji społeczno-gospodarczej. 

Zdobyte wykształcenie w zakresie prowadzenia profesjonalnych szkoleń i warsztatów potwierdzone stosownymi certyfikatami renomowanych instytucji i urzędów, a także tysiące godzin w roli trenera dają gwarancje najwyższej jakości usług szkoleniowych i doradczych. 

 

Komfort uczestników nade wszystko!

Atrakcyjne zaplecze własne w samym centrum Katowic, a także sprawdzone sale i obiekty szkoleniowe na terenie województwa Śląskiego pozwalają nam zagwarantować wysoki komfort dla uczestników szkoleń i trenerów zarówno w przypadku jednodniowych szkoleń w mieście jak i kilku dniowych szkoleń organizowanych w górach lub nad jeziorem.

 

Kodeks dobrych praktyk Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (KDP)

Nasze usługi rozwojowe realizujemy w oparciu o Kodeks dobrych praktyk Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Celem KDP jest propagowanie/promowanie najwyższych standardów działania firm szkoleniowo -rozwojowych
na rynku. KDP zawiera najważniejsze elementy opisujące profesjonalne praktyki dotyczące usług szkoleniowo – rozwojowych przez co wspomaga rynek w identyfikacji rzetelnych i uczciwych firm realizujących wysokiej jakości usługi.
KDP reguluje normy i zasady postępowania, w tym dobre praktyki, którymi kierują się Członkowie PIFS, w ramach prowadzonej przez nich działalności, w szczególności w ramach współpracy z klientami, odbiorcami szkoleń, wykonawcami usług oraz innymi partnerami.
KDP jest głównie dokumentem upowszechniającym profesjonalne zachowania w środowisku usług rozwojowych, a jego stosowanie stanowi dobrowolną formę poddania się wymogom merytorycznym i etycznym prowadzącym do spełnienia standardu SUS 2.0 

Aktywna współpraca z biznesem i samorządem lokalnym dla budowania silnego regionu!

Śląska Organizacja Szkoleniowa to także aktywny podmiot wspierający i współpracujący z lokalnym samorządem, urzędami regionalnymi i urzędami centralnymi, a także organizacjami i podmiotami międzynarodowymi, mający swój wkład w procesy edukacyjne i rozwojowe na terenie województwa śląskiego. Szczególny nacisk w tym kontekście  kierowany jest na procesy podnoszenia kompetencji i wymiany doświadczeń w kontekście współpracy Biznes – Samorząd – Nauka, a także spraw międzynarodowych, w tym handlu międzynarodowego. 

Zapraszamy do współpracy! 

TRENERZY

Poznaj naszych trenerów. W Śląskiej Organizacji Szkoleniowej pracują tylko najlepsi. Szkoleniowcy z ogromną wiedzą, praktycy biznesowi z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym, szkoleniowym i metodycznym.

Referencje

Zapoznaj się z referencjami jakie przekazali nam zadowoleni ze współpracy z nami Klienci. Dołącz do grupy firm i organizacji, które dynamicznie rozwijają przy naszym wsparciu.

Zadowoleni klienci

Zobacz firmy, marki i organizacje, które nam zaufały i dla których mieliśmy przyjemność współpracować.

Pozostańmy w kontakcie.

ŚLĄSKA ORGANIZACJA
SZKOLENIOWA SP. Z O.O.
Al. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice
+48 660 910 950 lub +48 880 635 558
email: biuro@sos.edu.pl | www.sos.edu.pl

KRS: 0000811883
NIP: 9542809702
REGON: 384863060

Rejestr Instytucji Szkoleniowych (RIS)
nr ewidencyjny: 2.24/00351/2020

Śląska Organizacja Szkoleniowa w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych