Trenerzy. 

Poznaj naszych trenerów. W Śląskiej Organizacji Szkoleniowej pracują tylko najlepsi.
Szkoleniowcy z ogromną wiedzą, praktycy biznesowi z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym, szkoleniowym i metodycznym.

Mateusz Pycia

Mateusz Pycia

założyciel i CEO Globkurier.pl, platformy ukierunkowanej na digitalizację procesów transportowych i logistycznych. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Mówca na Web Summit, Europejskim Kongresie Gospodarczym, Young G20, członek międzynarodowej organizacji przedsiębiorców YES, członek Eizby, jak i Regionalnej Izby Gospodarczej. Świadomy ważności działań CSR, poprzez projekty GlobKurier.pl wspiera organizacje i fundacje tj. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii. Inwestor w sieci punktów paczkowych GlobBox.net.

Paweł Sala FreshMail

Paweł Sala

Ekspert ds. email marketingu, trener, manager oraz konsultant. Dyrektor zarządzający firmy FreshMail , specjalizującej się w kompleksowej obsłudze działań z zakresu email marketingu, a także dostarczającej prawdopodobnie najbardziej popularne narzędzie do email marketingu w Polsce.

Co miesiąc za jego pomocą ponad tysiące marketerów wysyła ponad miliard wiadomości miesięcznie do swoich subskrybentów. Za efektywne kampanie email marketingowe wielokrotnie wyróżniany i nagradzany na takich konkursach jak Golden Arrow, WebStar Creative, Kreatura czy Mixx Awards.

Wiktor Toarski

dr Wiktor Tokarski

Pierwsze kroki na sali szkoleniowej stawiał w 2008 roku prowadząc szkolenia dla średniej kadry managerskiej jednego z największych polskich banków. W między czasie obronił doktorat z socjologii i prowadził liczne projekty z zakresu rozwoju osobistego. Przez kilka lat zdobywał doświadczenie jako manager, dyrektor zarządzający, a także wykładowca akademicki.

Współpracował z takimi markami: BZWBK (obecnie Santander Bank), Instytut Rozwoju Biznesu (obecnie: IBD Business School), TU Allianz Polska, TimeTrend, Riff, Montblanc, Noble Place oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych. 
Doktor nauk humanistycznych w zakresie socjologii. Coach  (Szkoła Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, Kraków) oraz
Trener biznesu (IBD Business School, Warszawa) (…)

Joanna Antonik - Trener Śląska Organizacja Szkoleniowa

Joanna Antonik

Ma 20 letnie doświadczenie zawodowe jako agent/doradca klienta w TU Allianz. W latach 2001 do 2018 – menedżer i koordynator licznych projektów sprzedażowych z poziomu regionalnego i centralnego w TU Allianz Życie S.A w oparciu o pracę doradczą i szkoleniową. Od 2008 roku regularnie przygotowuje i realizuje projekty szkoleniowe w jednostkach terytorialnych i centrali TU Allianz Życie Polska S.A.  Zrealizowała także wiele szkoleń dla sieci multiagencyjnych na zlecenie TUiR Allianz, oraz T.U Warta z zakresu sprzedaży ubezpieczeń opartych na relacjach z klientem z wykorzystaniem bazy posiadanych klientów.

Od 2017 roku jako certyfikowany coach i trener biznesu przygotowuje programy szkoleń z wykorzystaniem technik coachingu. Dzięki doświadczeniom sprzedażowym doskonale rozumie zachowania klientów oraz konieczność zmiany podejścia do sprzedaży w świetle zmieniającego się rynku i oczekiwań klientów. Jako menedżer i trener skutecznie dzieli się wiedzą i doświadczeniem zarażając innych do sprzedaży ubezpieczeń z pasją (…)

Witold Chomiczewski

Witold Chomiczewski

Lider specjalizacji E-Commerce. Specjalizuje się w prawie IT i nowych technologii. Ma bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców związanych z E-Commerce. Doradza m.in. spółkom zajmującym się marketingiem internetowym. Przygotowuje umowy dotyczące SEO/SEM, reklamy RTB, prawa autorskiego w Internecie. Wspiera przedsiębiorców internetowych, a zwłaszcza portale w sprawach związanych z odpowiedzialnością za cudze treści.

Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych dotyczących problematyki prawa autorskiego, Internetu oraz prawa gospodarczego. Brał udział w projekcie na zlecenie Komisji Europejskiej, Study on Liability of Internet Intermediaries, który dotyczył dyrektywy o handlu elektronicznym. Redaktor naczelny Portalu Prawa IT. Pełnomocnik ds. Legislacji Izby Gospodarki Elektronicznej. (…)

Robert Duda - Prezes Zarządu Śląska Organizacja Szkoleniowa

Robert Duda

Od 17 lat doradza organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizował wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę prawie 25 000 000 zł. Pomaga skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży. 

Specjalizuje się w wykorzystywaniu narzędzi Google, uczestnicząc w wielu interesujących projektach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Dzieli się także wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań, konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych (…)

Bartek Ziemianski

Bartek Ziemiański

Trener LinkedIn, Strategie Social Selling, Wdrożeniowiec Sharebee – platformy #1 do Social Sellingu.

Konsultant i ekspert social media, założyciel organizacji networkingowej #LinkedInLocal Polska. Uważa komunikację w mediach społecznościowych za ważne narzędzie sprzedaży, pomaga firmom i osobom efektywniej w tym celu korzystać z LinkedIn.
Wdraża w firmach pierwszą w Polsce platformę dla firm wspierająca programy Social Selling i Employee Advocacy – Sharebee (…).

Monika Susałko - Trener - Śląska Organizacja Szkoleniowa

Monika Susałko

Doświadczenie zdobywała w kancelariach prawnych oraz jako dyrektor działu prawnego przedsiębiorstwa technologicznego. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami i wspieraniu projektów zarządzanych zgodnie z wiodącymi metodykami takimi jak PM BoK, Prince 2 czy Agile. Zdobyła także certyfikat Prince 2 Foundation. Jest również wykładowcą studiów podyplomowych z zarządzania projektami w Katedrze Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej.  

Jest autorką licznych publikacji, w tym ostatnio wydanego poradnika dla podmiotów z sektora e-commerce zawierającego omówienie przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych – „RODO dla e-commerce”.

Maciej Godyń - Trener - Śląska Organizacja Szkoleniowa

Maciej Godyń

Radca prawny w Kancelarii Lubasz i Wspólnicy. Na co dzień zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego. Przygotowuje m.in. dokumenty korporacyjne, pomaga w doborze odpowiedniej struktury organizacyjnej do zakładanych celów. 

Ukończył stacjonarne studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim oraz studium menedżerskie Mini MBA, organizowane przez Uniwersytet Łódzki przy współpracy z Minot State University.

Joanna Stompel - Śląska Organizacja Szkoleniowa

Joanna Stompel

Trenerka kompetencji cyfrowych, coach kariery, psycholog. Szkoli w programie Rozwój Kompetencji Cyfrowych realizowanym przez Przestrzeń from Facebook oraz w programie Asy internetu Fundacji Szkoła z Klasą i Google. 

Na co dzień pracuje w Biurze Karier Uniwersytetu Łódzkiego wspierając studentów i absolwentów w stawianiu pierwszych kroków na drodze zawodowej. Członkini zespołu trenerskiego Polskiej Narodowej Agencji Programu Erasmus+, gdzie prowadzi szkolenia międzynarodowe.
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Szkołę Profesjonalnego Coachingu (…)

Marek Oczkowski

Marek Oczkowski

Partnership Manager w SMSAPI, odpowiada za integracje technologiczne z Trener z zakresu komunikacji mobilnej i marketingu SMS. Zajmuje się szkoleniem zarówno Klientów SMSAPI oraz szkoleniami zewnętrznymi zwiększając wiedzę oraz świadomość rynku nt. komunikacji mobilnej i marketingu SMS. Kładzie silny nacisk na optymalizację procesów w obsłudze Klienta oraz podnoszenie efektywności kampanii digitalowych w mobile.
Jest praktykiem i teoretykiem. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze Klienta, odpowiadał za tworzenie procedur obsługi Klienta infolinii, jednej z czołowych firm energetycznych w Polsce.
Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem, wykorzystując je w swoich szkoleniach. Prelegent wielu branżowych konferencji w tym: Mobile Trends Conference, LeadGen Summit, In Digital Marketing, Targów e-handlu.

Maja Wisniewska

Maja Wiśniewska

Trener z zakresu komunikacji SMS, szkoli klientów SMSAPI oraz osoby zainteresowane zdobyciem wiedzy z zakresu marketingu mobilnego. Specjalizuje się w wiedzy teoretycznej na temat komunikacji SMS, w tym na temat budowania baz odbiorców zgodnie z permission marketingiem, RODO w SMS marketingu, tworzeniu treści wiadomości SMS, badaniu efektywności kampanii SMS i łączeniu kanałów marketingowych. Autorka wielu artykułów na temat SMS marketingu, między innymi w Marketing Online, Marketer+, E-commerce w Praktyce i wielu innych. Inicjatorka corocznych badań konsumenckich oraz firm na zlecenie marki SMSAPI m.in. w tematyce komunikacji w sklepach internetowych.

Adam Szkurłat

Od 2005 r. współpracuje z renomowanymi kancelariami świadczącymi usługi prawne na rzecz podmiotów indywidualnych i towarzystw ubezpieczeń zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorców z branży informatycznej, motoryzacyjnej i ubezpieczeniowej specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ubezpieczeń osobowych i gospodarczych
Dysponuje bogatym doświadczeniem w prowadzeniu postępowań cywilnych i gospodarczych. 
Ukończone studia podyplomowe „Wykonywanie funkcji inspektora ochrony danych” organizowane przez Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. Finalista Konkursu im. Profesora Jana Kodrębskiego na najlepszą pracę magisterską obronioną na Wydziale Prawa I Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w 2010 r.
Ukończona z wyróżnieniem aplikacja adwokacka w Izbie Adwokackiej w Łodzi. Egzamin zawodowy złożony z najlepszym wynikiem w Izbie  (…)

Krzysztof Pietrek - Śląska Organizacja Szkoleniowa

Krzysztof Pietrek

Studiował na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku Fotografia i Multimedia.
Właściciel agencji brandingowej Fourtka Design. Specjalizuje się w analizie wizerunkowej marki, strategii komunikacji marki, projektowaniu graficznym (branding, print, webdesign, digital), fotografii reklamowej, projektach multimedialnych i realizacjach video.

Od 24 lat pracuje w branży reklamowej. Jest twórcą ponad 1000 projektów graficznych, multimedialnych, fotografii reklamowej dla kilkuset firm z 22 branż. W swoim portfolio posiada realizacje dla takich marek, jak:
Reporter, Era GSM, InterSport, Gaspol, Kazar, Wojas, Unilever Polska, Siemens Mobile, Jurajska, Biedronka, Makro, Polska Federacja Producentów Żywności, a także marek lokalnych: Fanaberia, Wiejska Chata, Zoolandia, Marko, Monsun, Warido, Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim, Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim, Magra, Meisel i wielu innych  (…)

Zaufali nam: