Krzysztof Pietrek

Krzysztof Pietrek - Śląska Organizacja Szkoleniowa

Studiował na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku Fotografia i Multimedia. Właściciel agencji brandingowej Fourtka Design. Specjalizuje się w analizie wizerunkowej marki, strategii komunikacji marki, projektowaniu graficznym (branding, print, webdesign, digital), fotografii reklamowej, projektach multimedialnych i realizacjach video.
Od 24 lat pracuje w branży reklamowej. Jest twórcą ponad 1000 projektów graficznych, multimedialnych, fotografii reklamowej dla kilkuset firm z 22 branż. W swoim portfolio posiada realizacje dla takich marek, jak:
Reporter, Era GSM, InterSport, Gaspol, Kazar, Wojas, Unilever Polska, Siemens Mobile, Jurajska, Biedronka, Makro, Polska Federacja Producentów Żywności, a także marek lokalnych: Fanaberia, Wiejska Chata, Zoolandia, Marko, Monsun, Warido, Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim, Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim, Magra, Meisel i wielu innych.
Od 5 lat koncentruje się na markach lokalnych. Uważa, że po latach poszukiwań odkrył dla siebie „błękitny ocean”. Jest nim praca dla świadomych, lokalnych przedsiębiorców, którzy, decydując się na współpracę z Krzysztofem Pietrkiem, szczerze i prawdziwie określają swoje potrzeby i nie kryją satysfakcji z finalnego etapu prac. Warto dla nich pracować. To prawdziwy cel zawodowy w moim życiu – twierdzi Krzysztof Pietrek.

 

Tematyka realizowanych szkoleń i warsztatów w Śląskiej Organizacji Szkoleniowej: 

  • Szkolenie i praktyczne warsztaty “Analiza marki i strategia komunikacji marki – fundamenty działań komunikacyjnych i promocyjnych”.

 

Wyświetlanie jednego wyniku